Podlahové topení Roth Tacker® systém 

Milionkrát osvědčený Roth Originální Tacker® systém

Navzájem perfektně sladěná systémová řešení vytváří základ pro zvládnutí náročných úkolů při montáži vytápění. Milionkrát osvědčené podlahové topení Roth Originální Tacker® systém v kombinaci s vytápěcí trubkou systému Roth DUOPEX S5® a X-PERT S5®+ nabízí nejlepší předpoklady pro zajištění trvalého zásobování teplem neměnné hodnoty. Bezproblémové spojení trubek a patentovaná technika pokládky je proto vždy volbou číslo jedna při veškerých náročných aplikacích. Zaručen je dokonalý výsledek, ať už jde o stavební projekty rodinných domů, bytů, kanceláří či průmyslových staveb.

Mimořádná účinnost díky funkci nadzvednutí trubky

Podlahové topení Roth Originální Tacker® systém využívá vyladěné Tacker Ex spony s dvojitými zpětnými háčky a funkcí nadzvednutí trubky, díky které se teplo může šířit efektivně do všech směrů. Patentovaná technologie spon Vám zajistí vysokou energetickou účinnost a ve výsledku o 15 % rychlejší náběh podlahového topení. (Vědecky ověřený nárůst účinnosti – pro podrobnosti se podívejte na video).

Třemi systémovými kroky k dokonalosti

Vysoce kvalitní předzpracování všech komponent systému — potrubí, systémových vrstvených desek a příslušenství – umožňuje položit kompletní systém plošného vytápění a chlazení Roth s patentovanou technikou příchytek (Tacker) pouze třemi pracovními kroky. Samozřejmě podle počítačově přesného výpočtu a při splnění všech platných předpisů.

Podlahové topení Roth – snadná cesta k pohodovému prostředí

Jednoduchá montáž při vysoké flexibilitě, spolu s bezpečností provozu na staveništi, jakož i promyšlený stupeň účinnosti charakterizují plošné vytápění a chlazení Roth, a to i v případě neobvyklých půdorysů. Podlahové topení Roth Originální Tacker® systém poskytuje nejjednodušší montáž a na centimetr přesné uložení trubek s ohledem na optimální rozložení tepla i v nejobtížnějších situacích vestavby. Podlahové konstrukce plošného vytápění a chlazení Roth se řídí podle normy DIN EN 1264 (“Teplovodní podlahová vytápění”) s dodržením norem DIN 18560 (“Potěry ve stavebnictví”), DIN 4109 (“Ochrana proti hluku v pozemním stavitelství”) jakož i podle Vyhlášky o úspoře energie (EnEV 2002). Neměnné vysoké standardy kvality jednotlivých komponent stejně jako celého systému jsou dokumentovány množstvím zkušebních a kontrolních značek a značek jakosti.

Vrstvené systémové desky pro plošné topení a chlazení

Jednoduše, rychle, podle norem:
Vrstvené systémové desky a role z pěnového polystyrénu a z polyuretanové pěny bez freonů. Pro tepelnou a kročejovou izolaci systémů podlahového topení je to vynikající volba. Při pokládce ihned vytvoří do sebe uzavřenou plochu. Umožňují to dvoustranné, 30 mm široké samolepící přesahy. Bezpečná ochrana proti vniknutí vlhkosti a mazaniny (podle DIN 18560), zabraňuje vzniku zvukových a tepelných mostů. Vytištěný rastr při pokládce usnadňuje přesné upevnění vytápěcí trubky v příslušných vypočítaných roztečích.


Vrstvené desky systému Roth

Jedinečný samolepicí přesah desky pro podlahové topení Tacker® systém

Silné řešení pro vysoká zatížení

Pokud se předpokládá zvýšené provozní zatížení (např. autosalóny, výstavní plochy), použije se systémová vrstvená deska 26 mm Roth PS 30 SE. V případech, kdy musí být splněny požadavky podle DIN EN 1264, je k dispozici kombinace s izolační deskou Roth PU 32 mm. Tato vrstvená deska resp. kombinace desek může být použita až do maximálního provozního zatížení 35 kN/m2 za předpokladu odpovídající struktury mazaniny.

Zaujaly Vás informace k Roth Originálnímu Tacker® systému? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: