Systém pro podlahové, stěnové a stropní
vytápění a chlazení

 

Roth panelový systém na stěně

Jednoduše dokonalé klima v novostavbě i rekonstrukci

Nový Roth ClimaComfort® panelový systém přeměňuje podlahu, stěny i strop ve vysoce účinné a rychle reagující energetické plochy pro vytápění i chlazení. Roth tím nabízí deskový systém pro všechna použití. V protikladu ke všem stávajícím systémům zaručuje Roth ClimaComfort® panelový systém rovnoměrné sálání bez zbytečné cirkulace vzduchu. V závislosti na celkové instalované ploše je možné použít systém také k plnému chlazení. Tím vzniká například možnost v zimě vytápět přes podlahu a/nebo stěny a v létě chladit přes strop a/nebo stěny. Získáváte tak efektivní možnost provést renovaci pomocí ClimaComfort panelového systému pro zajištění komfortního klima v celém prostoru.

Nízká spotřeba energie a ideální kombinace s tepelnými čerpadly

Zvláště energeticky úsporná varianta systému s výstupní teplotou do cca 35 °C je v kombinaci s tepelnými čerpadly. Potřeba energie pro vytápění/chlazení je přitom i při renovacích budov minimalizována.

Flexibilita při pokládání systémových desek i potrubí

Systémová deska ClimaComfort panelového systému umožňuje optimální instalaci. Systémové potrubí X-PERT S5®+  je jednoduše upevněno na podlahu, stěnu i strop. Pro otáčení potrubí jsou k dispozici hlavové kusy, které se snadno nastrčí do systémové desky. To umožňuje instalaci na zeď a zvláště na strop.

Suchý systém instalace zaručuje rychlou montáž (žádné vysychání) a vzájemně odsouhlasené komponenty zajišťují maximální reakční dobu ClimaComfort panelového systému.

ClimaComfort panel je možné přizpůsobit požadavku instalované plochy i případným stěnovým šikminám. Rozměry systémové desky vycházejí ze sádrokartonového standardu (625 x 1200 mm) a je možné je řezáním měnit.

„Renovace místnost v místnosti“

ClimaComfort panely je možné v rámci stěnové a stropní instalace montovat na obvyklé nosné konstrukce. Při instalaci na zeď, která sousedí s vnější stěnou je možné stěnu doizolovat standardním izolačním materiálem.

ClimaComfort panelový systém se skládá z nosné EPS-desky, která je pevně propojena s hliníkovým tepelně vodivým plechem. Tento slouží pro rovnoměrné a rychlé předávání energie pro vytápění a chlazení.

Roth systém navrhl pro použití systémového potrubí Roth X-PERT S5®+ s průměrem 14 mm a 16 mm.

Zaujaly Vás informace k panelovému systému pro vytápění a chlazení? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: