Jak funguje naše B2B spolupráce s odbornými firmami?

Jsme zde pro vás s asistencí při nacenování vašich zakázek, profesionální technickou podporou před i při vlastní realizaci a pochopitelně i s logistikou dle vašich požadavků.

Aktuální sortiment v online katalogu

V online rozhraní si vyberete z více než 500 komponentů s aktuálními cenami a vytvoříte si výběr pro váš konkrétní projekt včetně textového popisu.

 
 

Partnerské ceny

Po registraci vám budou přiřazeny partnerské ceny a můžete si sami vytvářet nacenění pro zákazníky, nebo zboží objednat pomocí nabídkového formuláře.

Jednoduchost

Online katalog si můžete vyzkoušet teď hned. Další funkce jsou dostupné po nezávazné registraci, která je podmíněna pouze zadáním IČ.

Dlouhodobá spolupráce a podpora

Staňte se našimi partnery. Náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat pro nastavení podmínek spolupráce a partnerských cen. Partnerům poskytujeme technické poradenství i projektové služby. Rádi vám zařadíme do sítě našich odborných partnerů.

Naše kompetence

Více než 16 let se pohybujeme v oboru technologií pro řešení komfortu. Od zdroje tepla nebo chladu až po jeho předání do vnitřního prostoru. Navíc s komfortní regulací. Je jedno zda hledáte řešení pro celý dům nebo jen topnou rohož do koupelny vašeho zákazníka.