Servisní stránka webu

Web vytvořila společnost Liquid Design s.r.o. v roce 2012. Se servisním požadavkem, chybou, nebo dotazem se obracejte na servis@lqd.cz. Váš požadavek se budeme snažit co nejdříve zpracovat a případnou chybu odstranit.

Obsah webu

Při tvorbě webu jsme se zaměřili na zjednodušení procesu objednávání a vyhledávání zboží. Proto vznikla prezentační část webu, která pomáhá zjednodušit orientaci v produktech a službách, které společnost nabízí. Tato část webu zároveň obsahuje seznam instalačních partnerů, přehledně zobrazených na mapě.

Řešení pro e-shop

Naše řešení e-shopu umožňuje propojit prezentační část webu s částí pro nákup zboží. Součástí je možnost jednoduché administrace prezentace firmy i položek e-shopu. Kromě samotného zboží je na webu i sekce určená k registraci a ke správě uživatelských dat.

O tvůrcích webu

Jsme brněnská webdesignová společnost Liquid Design  s.r.o. a weby vytváříme od roku 2008. Specializujeme se na tvorbu webových stránek na míru. Realizujeme činnosti spojené s návrhem a tvorbou webu. Výsledkem naší práce jsou webové projekty, které pomáhají zlepšovat podnikání našich klientů.