Co je chytrá domácnost?

Chytrá domácnost od Homematic IP je systém domácí automatizace. Bezdrátově lze snadno ovládat osvětlení, topení a zabezpečení objektu. Systém Homematic IP disponuje intuitivním ovládáním a jednoduchou instalací v několika krocích. Všechny zařízení Homematic IP lze snadno mezi sebou propojovat a tím vytvářet inteligetní siť podle vašich představ. Pro komunikaci se používá protokol Homematic IP, který je předním komunikačním standardem v oblasti chytrých domácností. Tento protokol zaručuje kompatibilitu s rozsáhlým systémem komponentů a vysokou bezpečnost díky šifrování standardem AES 128. 

chytrá regulace domácnosti

Nekonečně mnoho kombinací propojení

Inteligentní propojení zařízení vytváří v chytrých domácnostech řadu možných scénářů, které mohou odpovědět na přání pro větší pohodlízabezpečení, anebo úsporu energií. Například senzor propojující okna s centrálním vytápěcím systémem automaticky uzavře ventily, když jsou okna otevřená. Sensor na oknech také upozorní majitele a spustí alarm při neoprávněném vniknutí. Všechny zařízení mohou být také ovládány přímo z chytrého telefonu přes domácí síť nebo přes internet napříč světem.

Zaujaly Vás informace k chytré domácnosti? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: