Nová Roth originální Tacker® Ex-spona

ještě větší úspory a komfort s podlahovým topením

Nová Roth originální Tacker®Ex-spona s novou funkcí nadzvednutí trubky a novými dvojitými zpětnými háčky

Zajišťuje vylepšené předávání tepla a rovnoměrné rozdělení energie do samonivelační stěrky, která obklopuje ze všech stran systémovou trubku. Nové dvojité zpětné háčky mají vyšší komfort při instalaci, vyšší bezpečnost proti vytržení a jedinečnou pevnost a umožňují snadné propojení se systémovou deskou díky ostrým hranám.

Použití nové Ex spony zajišťuje zvýšení hodnoty plošného výkonu o cca 10% oproti běžně používaným háčkům, které fixují topnou trubku přímo k systémové desce. Nezávislé posouzení provedla Warmetechnische Prufgesellschaft mbH (WTP) v Berlíně. Výsledek technického posouzení zde.

Prospekt Roth originální Tacker® Ex-spona ke stažení zde.

Další informace k Roth Tacker® systému naleznete zde.

Nedílnou součástí funkčního systému s podlahovým topení je jeho regulace. Naším řešením je Roth EnergyLogic Touchline bezdrátová regulace. Pokud máte požadavky na jiný nízkoteplotní způsob předávání tepla, máme k dispozici i stěnové a stropní systémy, pro mokrou i suchou instalaci.

Podlahové topení je nízkoteplotní systém, proto je i ideální jeho použití s nízkoteplotním zdrojem tepla jako jsou tepelná čerpadla. Jsem současně i partnerem výrobce německých tepelných čerpadel Alpha-Innotec. Proto zvýhodňuje cenovou nabídkou použití právě tepelných čerpadel s podlahovým topením. Pak máte PODLAHOVKU za 1/2.

Rádi Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Případně nás kontaktujte pro technické dotazy, rádi Vám poradíme, případně se s Vámi potkáme.

Zaujaly Vás informace k Roth Tacker Ex-sponě? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: