Vzorové řešení s produkty pro Chytrou domácnost ALPHA IP

řešení podlahového vytápěnířešení radiátorového vytápěnířešení elektrického vytápěnířešení zabezpečenířešení osvětlení

ALPHA IP podlahové vytápění

Podlahové topení plně pod kontrolou. Vzorová kombinace řešení:

Řešení pro vytápěcí systémy s podlahovým topením v inteligentních domácnostech. Nové domy mají většinou podlahový vytápěcí systém z důvodu úspory energie a komfortu provozu. Tento systém je někdy též současně používán pro vytápění i chlazení. Komponenty ALPHA IP podlahového topení jsou ideální pro tento účel, ale i pro stávající systémy, které jsou většinou nedostatečně řízené. Velkou výhodou tohoto systému je, že dokáže fungovat samostatně i bez přístupového bodu. Může být však, ale kdykoliv vylepšen na rozsáhlý systém inteligentních domácností. zpátky na začátek stránky

 

bod Digitální prostorový termostat ALPHA IP s velkým displejem zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a odesílá hodnoty do připojovacího modulu. Zaručuje tak přesné nastavení teploty.

bod Analogový prostorový termostat ALPHA IP zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a odesílá hodnoty do připojovacího modulu vytápěcího systému. Ideální pro místa, kde není potřeba nastavovat teplotu přes chytrý telefon.

bod Digitální prostorový termostat ALPHA IP s displejem (model S) může být nainstalován přímo do systémů vypínačů jiných výrobců (Berker, ELSO, Gira, Merten, JUNG) nebo na stěnu. Zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a pravidelně tyto hodnoty odesílá do připojovacího modulu vytápěcího systému.

bod ALPHA IP optický snímač dvěří/oken používá infračervený senzor pro registraci stavu oken. Vytápění je přerušeno pokud jsou okna otevřená, například, když se v místnosti větrá.

bod Inteligentní, samovzdělávací, připojovací modul je dostupný v různých variantách. Některé z mnoha výhod připojovacího modulu je přepínaní mezi vytápěním a chlazením, velmi užitečná Start/Stop technologie a nebo také automatické vyrovnávání zátěže.

bod Účelem Multi IO Boxu je zvýšit funkčnost ALPHA IP připojovacího modulu, tak aby zahrnoval například ovládání čerpadla, zdroje tepla a odvlhčovače. Dalším důležitým prvkem jsou vstupy pro monitorování CO2 a teploty.

bod Servopohon pro tiché otevírání a uzavírání malých teplovodních ventilů a ventilů na radiátorech a topných okruzích v systémech sálavého vytápění a chlazení. 

ALPHA IP radiátorové vytápění

Vše, co potřebujete pro řešení radiátorového vytápění. Vzorová kombinace řešení:

ALPHA IP řešení pro radiátory byly navrženo a vylepšeno tak, aby vyhovovalo tomuto topnému systému, který je stále jeden z nejpoužívanějších. Čistě manuální ovládání konvenčních termostatických hlavic je nahrazeno elektronickými verzemi. Individuální nastavení pokojové teploty je řízeno podle předem určeného časového plánu nebo je nastavováno přímo prostřednictvím aplikace ALPHA IP. Teplotu lze také ručně ovládat otáčením radiátorového termostatu. zpátky na začátek stránky

 

bod Digitální prostorový termostat ALPHA IP s velkým displejem zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a pravidelně odesílá hodnoty do náležícího ALPHA IP radiátorového termostatu.

bod Analogový prostorový termostat Alpha IP zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a odesílá hodnoty do připojeného Alpha IP radiátorového termostatu.

bod Digitální prostorový termostat ALPHA IP s displejem (model S) může být nainstalován přímo do systémů vypínačů jiných výrobců (Berker, ELSO, Gira, Merten, JUNG) nebo na stěnu. Zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a pravidelně tyto hodnoty odesílá do připojeného ALPHA IP radiátorového termostatu.

bod ALPHA IP optický snímač dvěří/oken používá infračervený senzor pro registraci stavu oken. Vytápění je přerušeno pokud jsou okna otevřená, například, když se v místnosti větrá.

bod Termostatická hlavice ALPHA IP je jednoduchá na instalaci. Regulovatelný radiátorový termostat, který umožňuje ovládání radiátorů podle potřeby.

bod Stisknutí nástěnného vypínače umožňuje uživateli snížit všechny radiátorové termostaty až na ECO teplotu. Uživatel zvolí teplotu a dobu topení.

ALPHA IP elektrické vytápění

Řešení pro Vaši budoucí tepelnou pohodu. Vzorová kombinace řešení:

Trendem je využití elektrického podlahového vytápění v kombinaci s nástěnnými topidly pro plné vytápění. Výhodou je přímá přeměna elektrické energie na teplo přímo v místě spotřeby. V kombinaci s ALPHA IP nástěnnými termostaty lze teplotu v těchto místnostech nastavit zcela dle potřeby. Pomocí ALPHA IP spínaných zásuvek lze jednoduše spínat topné rohože, kabely, konvektory přesně podle aktuální potřeby. Příjemnou výhodou je synchronizace dat mezi připojenými přístroji a ALPHA IP aplikací. Můžeme v ní zjistit informace o spotřebě energie a nákladech. zpátky na začátek stránky

bod Digitální prostorový termostat ALPHA IP s velkým displejem zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a pravidelně odesílá hodnoty do náležícího ALPHA IP radiátorového termostatu.

bod Analogový prostorový termostat ALPHA IP zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a odesílá hodnoty do ALPHA IP spínací zásuvky pro co nejpřesnější nastavení teploty.

bod Digitální prostorový termostat ALPHA IP s displejem (model S) může být nainstalován přímo do systémů vypínačů jiných výrobců (Berker, ELSO, Gira, Merten, JUNG) nebo na stěnu. Zaznamenává teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti a pravidelně tyto hodnoty odesílá do připojeného ALPHA IP radiátorového termostatu.

bod ALPHA IP optický snímač dvěří/oken používá infračervený senzor pro registraci stavu oken. Vytápění je přerušeno pokud jsou okna otevřená, například, když se v místnosti větrá.

bod ALPHA IP spínací aktor s měřením je umístěn do krabice pod omítkou, např. za zásuvkami pro jednoduchou výměnu. Všechna připojená zařízení lze snadno zapnout a vypnout pomocí aplikace ALPHA IP. Současně se měří spotřeba energie a tyto data se zobrazují v aplikaci.

bod Spínací zásvuka zapíná elektrické topení, které bylo připojeno a umožňuje, co nejpřesnější nastavení teploty v místnostech, které nejsou připojeny k centrálnímu topnému systému, jako jsou garáže nebo jiné zdroje tepla např. elektrická topidla v koupelnách.

bod Stisknutí nástěnného vypínače umožňuje uživateli snížit všechny radiátorové termostaty až na ECO teplotu. Uživatel zvolí teplotu a dobu topení. 

ALPHA IP zabezpečení

Bezpečnost na prvním místě. Vzorová kombinace řešení:

ALPHA IP zabezpečení je navrhnuto na ochranu pronajatých nemovitostí a domů obývaných vlastníky. Obyvatelé mají kompletní přehled nad zabezpečením a alarmy. Okenní a dveřní kontakty chrání vnější plášť budovy, detektory pohybu spolehlivě detekují pohyb a detektory kouře varují obyvatele v případě požáru. zpátky na začátek stránky

 

bod ALPHA IP detektor kouře se štítkem Q poskytuje spolehlivé a včasné varování při vypuknutí požáru.

bod Pokud dojde k nouzové situaci, vnitřní alarmový systém poskytuje spolehlivé hlasité a jasné optické varování.

bod Optický snímač dvěří/oken vždy ukazují, zda jsou dveře nebo okna otevřené nebo zavřené, čimž chrání vnější plášť budovy.

bod Nástěnný vypínač aktivuje určená panická světla nebo osvětlení z různých zón.

bod Detektor pohybu ALPHA IP se soumrakovým snímačem okamžitě hlásí pokus o vniknutí při aktivované plné ochraně.

bod ALPHA IP detektor pohybu nabízí mimořádné zabezpečení pro dům i zahradu.

bod ALPHA IP spínací zásuvka aktivuje jako součást bezpečnostního zařízení panické a poplachové světla nebo na 230 V připojitelné akustické alarmy.

bod ALPHA IP dálkové ovládání vám umožňuje jednoduše zapínat a vypínat plnou ochranu bez použití chytrého telefonu. Je také používán pro zapnutí předem nastavených světel. 

ALPHA IP osvětlení

Inteligentní osvětlení do vašeho domu. Vzorová kombinace řešení:

 

Řešení pro osvětlení v inteligentní domácnosti. Rozsvěcování a stmívání osvětlení vytváří v domácnostech přitažlivou atmosféru. Ovládací řešení ALPHA IP vytváří světelné scénáře, skupiny světel a ovládá je pomocí přepínače nebo smartphonu. zpátky na začátek stránky

 

bod Detektor pohybu ALPHA IP s šero snímačem okamžitě zapne světla nebo skupiny světel při detekování pohybu.

bod Detektor pohybu ALPHA IP okamžitě zapne světla nebo skupinu světel při detekování pohybu.

bod ALPHA IP nástěnný spínač zapíná a vypíná definované zdroje světla. Díky bezdrátové technologii a bateriím je možné ho umístit kdekoliv v domáctnosti, aniž byste ho museli propojovat kabely.

bod ALPHA IP spínací zásuvka zapíná a vypíná zdroje světla přes nástěnný Alpha IP spínač nebo chytrý telefon.

bod ALPHA IP spínací aktor s měřením je umístěn do krabice pod omítkou, např. za zásuvkami pro jednoduchou výměnu. Všechna připojená zařízení lze snadno zapnout a vypnout pomocí aplikace Alpha IP. Současně se měří spotřeba energie a tyto data se zobrazují v aplikaci.

bod ALPHA IP spínací aktor nahrazuje tradiční spínače osvětlení, přidávají funkce inteligentní domácnosti a zaznamenávají spotřebu energie. Komplexní adaptér umožňuje bezproblémovou integraci do mnoha spínacích programů.

bod ALPHA IP stmívací aktor nahrazuje tradiční světelné spínače, přidává funkce inteligentní domácnosti a funkci stmívání. Komplexní adaptér umožňuje bezproblémovou integraci do mnoha spínacích programů.

Zaujaly Vás informace k vzorovým řešením ALPHA IP? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: