Roth zásobníky vody Quadroline

Tlakové, plastové akumulační zásobníky (325–800 litrů)

Nový přehled zásobníků Roth Quadroline 2016

Nízká hmotnost a minimální tepelné ztráty

Plastové zásobníkové ohřívače vody Roth Thermotank Quadroline jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastového kompozitního materiálu s hliníkovou difuzní vrstvou. Vnější plášť tvoří kvalitní EPS skořepinová izolace. Díky použitým materiálům je hmotnost zásobníku vody Quadroline zhruba třetinová oproti klasickým ocelovým nádržím. To umožňuje jednodušší transport na místo instalace. Další výhodou je, že tento materiál nepodléhá korozi. Ve srovnání s běžně používanými materiály mají nové zásobníky výrazně nižší tepelné ztráty, což příznivě ovlivňuje ekonomiku ohřevu teplé a topné vody i celkového provozu otopného systému.

> tlakové

Jako první na světě přišel Roth s unikátní technologií kompozitního materiálu (plast/skelné vlákno) pro výrobu tlakových nádrží do otopné soustavy.

> s kyslíkovou bariérou

První nádrž svého druhu s hliníkovou vrstvou chránící proti difúzi kyslíku.

> nepodléhají korozi

Díky použitému materiálu jsou zásobníky teplé vody Quadroline absolutně odolné proti korozi.

> kompaktní

Praktický tvar a konstrukce jsou ideální jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. Dokonce i zásobníky vody o objemu 800 litrů projdou dveřmi šíře 80 cm.

> s teplotní stratifikací

Díky inovativní konstrukci se v zásobníku dosahuje optimálního rozvrstvení teplot a voda vstupující do zásobníku se ukládá do příslušné teplotní vrstvy. Tím dochází k omezení tepelných ztrát a zvyšuje se účinnost ukládání tepla v zásobníku, což přispívá k maximální úspoře energie.

> variabilní použití pro různé aplikace

Zásobníky vody Quadroline jsou k dispozici v následujících variantách:

Se zásobníky Roth Quadroline bez problémů naleznete vhodné řešení pro ohřev teplé užitkové vody, pro využití jako taktovací a oddělovací zásobník, solární zásobník, nebo kombinovaný zásobník pro různé zdroje tepla.

> hygienický provoz při přípravě teplé vody

> made in Germany

Prvotřídní kvalita díky desítkám let zkušeností se zpracováním plastových materiálů. Německá firma Roth vyrábí zásobníky pro různé aplikace již od roku 1963. Zpracování plastů je od počátku 70. let hlavním polem působnosti firmy Roth. Výroba zásobníků Quadroline se tak opírá o mnohaletý technologický rozvoj v oblasti plastových výrobků.

 

Proč jsou zásobníky vody Quadroline tak úsporné?

Zásobníky mají díky speciální konstrukci minimalizované tepelné ztráty a naakumulované teplo tak uchovají ve srovnání s běžně používanými zásobníky opravdu dlouhou dobu. Dalším prvkem který zvyšuje energetickou efektivitu zásobníků je obal Thermocoat Plus, se kterým dosahují v rámci zásobníků skvělé energetické třídy A.

Podívejte se na propracovanou konstrukci zásobniků

Křivky ochlazování různých typů zásobníků ve srovnání se zásobníkem Quadroline

 

Online katalog zásobníkových ohřívačů Quadroline 325/500/850

Zaujaly Vás informace k našim zásobníkům vody? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: