Nová prezentace topných rohoží a kabelů termoKABEL

PONDĚLÍ, 15.Květen

Od května můžete nakupovat na e-shopu TOPNY-KABEL.CZ,  na kterém si přehledně vyberete pro Vás optimální řešení elektrického podlahového topení nebo ochrany okapů a potrubí před sněhem a ledem.

Díky našim zkušenostem s elektrickým vytápěním zde naleznete vyladěný sortiment, který využijete od pouhého zajištění teplé podlahy v jednotlivých místnostech, přes vytápění celého domu až po komerční nasazení ve větších projektech.

Elektrické podlahové topení a temperování

Elektrické temperování podlah nebo podlahové vytápění komfortně vyřešíte prostřednictvím elektrických topných rohoží (případně topných kabelů) v kombinaci s vhodným termostatem. Pro temperování podlah, kdy je Vašim cílem pouze komfortní teplota podlahové krytiny, můžeme doporučit cenové výhodnou sadu topné rohože s termostatem. Instalačně nejjednodušší řešení elektrického topení Vám zajistí nástěnné konvektory, nebo případně moderní sálavé panely s vysoce komfortním sálavým přenosem tepla.

Ochrana potrubí a okapů před sněhem a ledem

Samostatnou kategorií je ochrana okapů, potrubí a venkovních ploch před sněhem a ledem. Pomocí topných kabelů a rohoží můžete zajistit spolehlivé odtávání sněhu a zamezit zamrzání okapů nebo potrubí. Vyhnete se tak případným škodám, vzniklým kvůli prasklému potrubí, přetékajícím zamrzlým okapům, prasklým svodům nebo padajícím rampouchům. Jednoduché řešení představují v tomto případě topné kabely s termostatem a zástrčkou do zásuvky, které se využívají pro temperování potrubí způsobem „zapoj a top“.

Využijte našeho průvodce výběrem topných rohoží a kabelů

Uvažujete o elektrickém podlahovém vytápění, ale rádi byste se ještě před realizací dozvěděli jeho výhody a nevýhody, případně ho srovnali s teplovodním podlahovým topením? Zajímá Vás, jak si vybrat vhodnou variantu topné rohože z nepřeberné nabídky různých variant? Víte, pro co jsou vhodné topné kabely a pro co naopak využijete topné rohože?

Další témata, o kterých se dozvíte:

  • Správné skladby podlah pro podlahové vytápění a temperování
  • Proč temperovat (vyhřívat) podlahy?
  • Výhody a nevýhody topných rohoží ve srovnání s topnými kabely
  • Rozdíl mezi podlahovým vytápěním a temperováním
  • Topné rohože pod dlažbu a jejich správná instalace
  • Temperování koberce a lina (topné rohože)
  • Temperování plovoucí podlahy (topné rohože

 

Přejít na TOPNY-KABEL.CZ